Voorronde Nekka Wedstrijd
Wat hebben Yevgueni, Cherchez La Femme , Hannelore Bedert, Stoomboot en Thijs Maas met elkaar gemeen? Ze hebben allen de Nekka-wedstrijd gewonnen.
Nekka gaat op zoek naar muzikanten die tegen de stroom ingaan en bewust kiezen om hun muziek in het Nederlands te schrijven. Al te vaak kiezen jonge beginnende muzikanten als vanzelfsprekend voor het Engels bij het schrijven van hun nummers. Wie zich muzikaal wil uitdrukken, kiest niet gemakkelijk voor het Nederlands. De keuze is meestal gebaseerd op een aantal vooroordelen. De Nekka-wedstrijd hoopt jongeren opnieuw te sensibiliseren voor Nederlandstalige muziek.
Op 27 september gaat de voorronde van de Nekka-wedstrijd door in Muziekcentrum Dranouter. De optredens zijn gratis toegankelijk. Iedereen die al een glimps van de sterren van morgen wil opvangen, is dus welgekomen!
27 september 2015
Telkens tussen 10u en 16u
Gratis