Front-Taal/Coming World x Remember Me – Mobiel Atelier

Front-Taal/Coming World x Remember Me – Mobiel Atelier

maandag 18/12/2017 tot vrijdag 29/12/2017

tijdens 2014-2018 kunnen mensen wereldwijd onder de titel Coming World Remember Me (CWRM) workshops volgen om samen 600.000 beeldjes te maken uit klei. Eén beeldje voor iedere gesneuvelde op Belgische bodem uit de Eerste Wereldoorlog.

De gemeente Meulebeke biedt een workshop aan waar iedereen die dat wil zo’n beeldje kan maken voor amper vijf euro. De helft van dat bedrag wordt rechtstreeks doorgestort aan een goed doel dat kinderen helpt in oorlogssituaties. Een beeldje maken neemt ongeveer een uurtje in beslag. Je kunt hiervoor gedurende twee weken terecht in Ter Deeve. Van 18 t.e.m. 22 december krijgen scholen, senioren en verenigingen de kans om een beeldje te maken. Op woensdag 27 december van 10 tot 12 uur en van 16 tot 20 uur, op donderdag 28 december van 10 tot 12 uur en van 16 tot 20 uur en op vrijdag 29 december van 10 tot 12 uur kan je als individu langskomen om jouw beeldje te boetseren.

Je wordt peter of meter van je beeldje en je ontvangt een certificaat met hierin een dog tag (soldatenidentiteitsplaatje) met CWRM-stempel.

Bezoek terwijl ook de tentoonstelling “Vrouwen in de Groote Oorlog”.

Locatie: 
Dienstencentrum Ter Deeve, Bonestraat 24, Meulebeke



Website: 


E-mailadres: 


Telefoon: 
051/48.61.93.

Evenement zoeken