Fiësta del Mundo: The Concrete Coconuts, Tribute to The Buena Vista Social Club, The Skadillacs

Fiësta del Mundo: The Concrete Coconuts, Tribute to The Buena Vista Social Club, The Skadillacs

zaterdag 25/06/2016

Zwoele muziek- en dansavond van de Noord-Zuidraad waarop niemand zal kunnen blijven stilstaan! Met o.m. calypso, Afrikaanse ritmes, son en ska!

The Concrete Coconuts (foto)
Een heerlijk genietbare, ontspannende muzikale trip! Dit Brusselse ensemble versmelt calypso sounds, Afrikaanse ritmes, percussie, ukelele, jazzgetinte blazers en samenzang tot een zwoele, dansbare en uiterst aangename mix.

Tribute to the Buena Vista Social Club
Hoewel de originele leden van de Buena Vista Social Club er intussen niet meer zijn, blijft hun muziek populair. Deze tribute band brengt ons naar Cuba met de ballades en son-geïnspireerde dansnummertjes zoals je ze kon horen in het Havana van de jaren 20 en 30.

The Skadillacs
Vorig jaar zetten ze de markt al in vuur en vlam, dit jaar komen ze terug om er opnieuw een spetterend en stomend feestje van te maken. Daarbij zullen veel klassiekers je bekend in de oren klinken (van o.m. The Specials, Madness, Bad Manners, The Beat, …). Stilstaan wordt moeilijk!

Locatie: 
Eernegem-Markt, Stationsstraat 1, Eernegem



Website: 


E-mailadres: 


Telefoon: 
059 34 11 46

Evenement zoeken