Bart Van Loo
Napoleon. De schaduw van de revolutie
Bart Van Loo is een zeldzaam dubbeltalent: schrijver en conferencier. In De wereld draait door slaagt hij erin om Matthijs van Nieuwkerk met open mond te laten luisteren en in het theater trekt hij volle zalen. De auteur van de alom geprezen Frankrijktrilogie, brak bij het theaterpubliek door met Chanson. Une belle histoire.
Van Loo heeft iets met de verliezer van de slag bij Waterloo. In de voorstelling gaat hij op zoek gaan naar de mens van vlees en bloed en legt hij zijn eigen familiegeschiedenis naast die van Napoleon. Zoals altijd bij Van Loo vormen bevlogenheid, humor en kennis van zaken de drijvende kracht van zijn optreden.
Een boeiende samensmelting van grote en kleine geschiedenis, een melange van woord en muziek, een mix van wetenschap en jolijt.
Aanvang: 20 uur
Tickets: € 13,00 – Reductie € 11,00 – Abonnees -€ 2,00 – Aan de deur + € 1,00
Reservatie: dekleinebeer@beernem.be – 050/79 99 08
Organisatie: O.C. De Kleine Beer i.s.m. Mármelade en Bibliotheek Beernem