WAK: Nocturnefietstocht langs kunstige boekenruilhuisjes
Wie vanaf 27 april langs de drukbezochte en gezellige plekken in Oostende kuiert, zal kleine, kleurrijke huisjes in het straatbeeld opmerken. Die staan er naar aanleiding van de Week van de Amateurkunsten. Het zijn boekenruilhuisjes die onder het motto Take a book, return a book de boodschap uitdragen dat iedereen een boek (of meerdere) mag kiezen, zolang er evenveel terugplaatst. Bovendien kan de lezer-ruiler een persoonlijke boodschap voor de volgende lezer achterlaten. Zo wordt een boekenvondst gecombineerd met een fijn geluksgevoel.
Wil je graag weten waar je al die huisjes kan terugvinden en wat het verhaal achter de creatie ervan is? Tijdens een fietstocht nemen de WAK-kunstenaars je op sleeptouw langs de kunstige boekenruilhuizen. Zo ontdek je de locaties waar zo’n boekenruilhuisje de komende jaren zal staan. De kunstenaars geven je onderweg graag meer uitleg over hun creatie en hoe die tot stand kwam. Schrijf je snel, want het aantal plaatsen is beperkt.
Praktisch
Schrijf je hier in de voor de nocturnefietstocht
Donderdag 3 mei 2018
18.30 uur
Start aan de Japanse tuin
Jouw eigen boekenruilhuisje?
Wil je zelf je gevel/buurt of appartementsblok opfleuren met een uniek boekenruilhuisje? Het kan! De prijs per huisje bedraagt 80,00 euro. UiTPAShouders kunnen in ruil voor 100 punten gratis een boekenruilhuisje bemachtigen, beschilderd door één van de deelnemende kunstenaars. Tip: Nog geen 100 UiTPASpunten? Leg met een aantal pashouders je punten samen!